نحوه ارسال کالا

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالاتون دارید برای همین این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خودمون اعمال می کنیم. لوح هنر تمام سعیشو میکنه تا ان شاالله تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین بده.

نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی لوح هنر در روزهای عادی به روشهای متنوعی صورت میگیره که هزینه اون به عهده مشتری هست، (در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارشتون، زمان و روش ارسال متفاوته و امکان داره، طبق رویه‌های زیر صورت نگیره، البته همه هماهنگی های لازم در شرایط خاص از طرف لوح هنر انجام میشه)

محدوده شهر اصفهان:

پست: ارسال، بسته به انتخاب مشتری از طریق پست سفارشی و پیشتاز صورت می گیره، زمان تحویل سفارش بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست بین 24 الی 48 ساعت کاری زمان میبره، در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستین، می‌تونید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست پیگیری کنید:

پیک: ارسال کالا در محدوده شهر توسط پیک و تعرفه آن طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری هست و نیز زمان ارسال اون حداکثر تا 24 ساعت کاری می باشه.

ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خودتون را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان لوح هنر، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال بارتون، با شما تماس می‌گیرن، همچنین چنان چه قصد دارین سفارش خودتون را در بازه زمانی معینی دریافت کنید می‏‌تونید بازه زمانی مناسب برای تحویل گرفتنش را هنگام ثبت اون در  قسمت توضیحات در مرحله اطلاعات سفارش، اعلام کنید. لوح هنر همه تلاش خودشو میکنه تا سفارش حدود ساعت درخواستی به دست شما برسه.

تحویل حضوری: شما مشتریان عزیز میتونید بعد از هماهنگی با لوح هنرحضورا مراجعه نموده تا ما با افتخار کالای شما را تقدیمتون کنیم، ذکر این نکته در اینجا ضروریه که، به منظوره جلوگیری از اتلاف وقت خواهشا قبل از مراجعه حضوری حتما با انبار لوح هنر جهت دریافت سفارشتون هماهنگی های لازم را انجام بدین.

ارسال برای دیگر شهر‌ها :

پست

ارسال سفارش های تهران و دیگر شهرها از طریق پست اکسپرس و پست پیشتاز صورت می‌گیره . زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریبا 24 – 72 ساعت زمان می بره.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستین، می‌تونید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست پیگیری کنید:

تیپاکس

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی می باشه که دارای دفاتر تیپاکس هستن.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار داره، در منزل تحویل داده می‌شن و تیپاکس برای رسوندن اونها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کنه.

مشتریانی که آدرسشون در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار داره، می‌تونن سفارششون رو از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرن یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنن.

پس از پردازش سفارش و تحویل اون به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از 80 شهر که تک مسیره هستن به طور معمول 24 ساعته هست.

سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستن، معمولاً در 48تا 72 ساعت انجام میشه.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستین، می‌تونید با وارد کردن کد رهگیری مرسوله در این لینک اونرا پیگیری کنیید:

پایانه مسافربری

مرسوله هایی که از طریق ترمینال ارسال میشه توسط اتوبوس های ترمینال حمل شده و تحویل اون بستگی به زمان حرکت داره، البته سریع‌ترین و ارزانترین راه ممکن برای ارسال هست، منتها شما مشتری عزیز باید محموله خودتون رو از پایانه شهر مقصدتون دریافت کنید.

باربری

در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشه که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشه تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می گیره. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی داره. ممکن است 24 – 48 – 72 ساعت زمان ببره

هوایی

برای عزیزانی که از شهرهای دور خرید کرده و عجله دارن توصیه مشه.

زمان و روش ارسال

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق شرکت پست، شرکت تیپاکس و برای کالاهای سنگین از طریق پایانه های مسافربری و باربری های مجاز به دست شما خواهد رسید.

البته ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نمی کنیم و بهترین انتخاب از نظر قیمت و سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام می دیم، البته همیشه حق انتخاب با شماست.

تیم ما هر روز قبل از ساعت 14 عصر مرسولات را به پست تحویل میده و ارسال‌های تیپاکس و پایانه تا قبل از ساعت 17 عصر انجام میشه.

محاسبه قیمت

هزینه ارسال کالا با توجه به روش ارسال اون با توجه به وزن مرسوله، شهر مقصد ، ابعاد بسته و روش های مختلف، متفاوت هستند.

اگر وزن محصول کمتر از ۳ کیلو گرم باشه بهتره با پست ارسال بشه تا قیمت اون مناسبتر شود،

اگر وزن محصول بیشتر از ۳ کیلو گرم هست بهتر اینه که با تیپاکس ارسال کنیم.

و اگر مهم نیست که سفارشتون را ازپایانه ترمینال شهرتون دریافت کنید مناسب ترین و سریع ترین روش ارسال هست به ویژه برای مرسوله‌هایی که وزن بالایی دارن