✅ جذب نیروی بازاریاب از سراسر ایران

✳️ این شیوه بازاریابی در راستای ترغیب به خرید کالا و صنایع دستی ایرانی بوده و همچنین باعث ترویج فرهنگ معارف ناب اسلامی در قالب هدیه‌ی معنوی خواهد بود.

?در این طرح ۲۰ درصد از فروش محصولات لوح هنر متعلق به بازاریاب می‌باشد.
? لیست قیمت‌های مخصوص بازاریاب مشخص بوده٬ و فروش هر مقدار بیشتر از نرخ تعیین شده٬ به بازاریاب اختصاص دارد.
? در صورت اعمال تخفیف از جانبِ مشتری٬ از سودِ بازاریاب کم می‌شود.

✔️ بازاریابی به دو شیوه معرفی حضوری و اینترنتی:

? حضوری

با قبول قرارداد بین بازاریاب و نگارستان لوح هنر و دریافت سفارش خرید از مشتری٬ بازاریاب می‌تواند به طور مستقیم طرف قرارداد باشد و یا اینکه مشتری را مستقیما به نگارستان لوح هنر معرفی کند در هر دو صورت مقدار هزینه‌ی حاصل از فروش محصولات بیشتر از لیست قیمت مشخص شده اختصاص به “بازاریاب” دارد.

? اینترنتی (خرید از سایت لوح‌هنر)

در این روش یک کد در اختیار هر بازاریاب قرار می‌گیرد که با معرفی سایت لوح هنر به دیگران و ترغیب به خرید آنلاین از سایت با اعمال این کد توسط مشتری ۵ درصد تخفیف برای مشتری و ۱۵ درصد از فروش هر محصول به حساب بازاریاب واریز می‌گردد.

☑️ اگر صاحب سایت یا کانال‌ها و یا عضو گروه‌های تلگرام و… هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می‌توانید اقدام به بازاریابی و فروش محصولات و در نتیجه کسب درآمد نمایید.

? از مشتری حتما بخواهید تا در هنگام خرید کد تخفیف ۵ درصدی که همان کد بازاریابی شماست اعمال کند تا هم کالای مورد نظرش را با ۵ درصد تخفیف خرید کند و هم ۱۵ درصد به حساب شما افزوده گردد.

? هر بازاریاب باید مشخصات خود ازجمله نام و نام خانوادگی و شماره تماس – مشخصات حساب بانکی درخواستی جهت واریز پورسانت را صحیح ثبت نماید.

?جهت ثبت نام و دریافت کد بازاریابی به ادمین تلگرام مراجعه کنید.

کانال تلگرام خشت های آسمانی

۰۹۱۳۸۰۰۰۷۶۶

 

    نام شما (الزامی)

    آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

    پیام شما